21km pre deti
Bežíme deťom na pomoc!

Výsledková listina 2010

 21km

Umiestnenie Čas Priezvisko  a meno Štartovné číslo
1 1:31:08 Ruman Andrej 112
2 1:31:58 Stretavský Radovan 110
3 1:34:00 Leskovský Milan 118
4 1:38:56 Ščurka  Ondrej ml. 108
5 1:39:00 Ščurka Ondrej 101
6 1:39:08 Šimon Juraj 104
7 1:40:08 Juris Andrej  103
8 1:40:42 Bulík Milan 67
9 1:43:37 Provazník Dušan 68
10 1:45:12 Matuška Lukáš 106
11 1:46:11 Uličný Michal  107
12 1:52:25 Gič Martin  105
13 1:56:00 Ivantyšyn Michal  116
14 2:09:25 Brunovský František 114
15 2:14:00 Byong-do Kim 109

7 km 

Umiestnenie Čas Priezvisko  a meno Štartovné číslo
1 26:07 Vlasatý Vladimír 66
2 26:34 Szalay Juraj 73
3 30:14 Dzurinda Mikuláš 113
4 31:00 Bakyta Ján 64
5 31:49 Mrva  Ján 86
6 32:44 Tomko Ivan 53
7 32:57 Pinčár Matúš  58
8 33:04 Kúdela Peter 155
9 33:41 Jenčík Miro 132
10 34:01 Milko  Matúš 3
11 34:07 Hečko Jozef 151
12 34:08 Malý Vladimír 77
13 34:19 Šufliarsky Simon 87
14 34:31 Vrana Dušan 65
15 35:06 Bugár Igor 133
16 35:09 Karlák Matej 126
16 35:09 Valentovič Oliver 125
17 35:16 Čulenová Katarína 157
17 35:16 Lohyňa Ľubomír 93
18 35:18 Soldanová Zuzana 153
19 35:27 Valenta Ladislav 78
19 35:27 Zaňová Katarína 85
20 36:20 Nesrovnal Ivo 156
21 36:38 Valentová Katarína  80
22 36:54 Kolíková Mária 124
23 37:14 Kleinedlerová Zuzana 99
23 37:14 Tichá Tatiana 131
24 37:29 Milanova Monika 71
24 37:29 Mulder Martijn 72
25 37:37 Ťapák Ján 135
26 37:50 Lukáč Michal 61
27 38:29 Ohrablová Eva 84
28 39:00 Frajkor Gabriel 90
29 39:32 Pukanová Renáta 158
30 39:54 Hakszer Róbert 152
31 40:15 Brza Richard 134
32 40:34 Cíger Zdeno 92
32 40:34 Cisár Roman 96
32 40:34 Šťastný Michal 94
32 40:34 Šťastný Peter 83
32 40:34 Trstenský Milan 154
33 40:42 Matáková Lucia 52
33 40:42 Stassel Karol 60
34 41:14 Králik Michal 70
34 41:14 Šufliarsky Kristián 9
35 41:22 Jankovská Mária  59

35

41:22 Komorech Róbert  51
36 41:34 Bezák Marián 91
36 41:34 Pieruzková Alexandra  56
37 41:35 Holeczy Pavol 62
38 42:41 Vajdová Katarína 57
39 44:12 Človieček Ladislav 81
40 45:22 Rajecký Adam 127
41 47:03 Mičík Ján 95
42 47:54 Sklenárová Katarína 82
42 47:54 Takács Tomáš 63
43 52:20 Kadleček Mária  55
43 52:20 Valiková Lenka  54
44 1:15:22 Szalay Juraj 75

 3 km

  Umiestnenie   Čas        Priezvisko  a meno           Štartovné číslo

1 15:46 Csarnakovics Erik 46
1 15:46 Halaj Filip 41
2 16:51 Krajči Andrej 7
3 17:13 Horváth Július  22
4 18:26 Lamačka František 35
5 18:42 Považan Tomáš 13
6 19:12 Matovič Filip 6
7 19:20 Ščurka  Tomáš 16
8 19:42 Remecká Mariana  12
9 20:42 Bezáková Kristína 33
9 20:42 Tomoskozi Zoltan  23
9 20:42 Vašinová Katarína 37
9 20:42 Votavová Mária 47
9 20:42 Vrážel Miroslav  21
10 20:48 Heriban Jozef 120
11 20:54 Palacka Gabriel 32
12 21:40 Hochschorner Peter  28
13 21:41 Ferenčáková Beata 27
14 21:51 Frajkor Róbert 39
14 21:51 Holeščák Stanislav 137
14 21:51 Sklenár Augustín 44
14 21:51 Sklenár Radovan 40
15 22:00 Kľučka Vladimír 97
16 22:10 Šťastný Cyril 43
17 22:23 Ivanič Samko 48
18 22:26 Dostálová Barbora 45
19 22:34 Ronec Simon 49
20 23:00 Ščurková Milena 17
21 23:03 Wiedermannová Katarína 11
22 23:13 Harmata Peter  14
23 23:17 Šufliarská Vanda 8
24 23:26 Lamačka Denis 36
25 23:49 Ščurková Hana 19
26 24:23 Chmelárová Beata 50
27 24:32 Vajda Peter  24
28 25:14 Janžetičová 26
29 25:54 Valentová Eleonóra 25
30 26:34 Milko Michal  15
31 26:44 Ščurková Milena ml. 18
32 28:09 Susková Dana  10
33 28:34 Puchovich Peter 42
34 31:10 Dzurindová Zuzana 29
34 31:10 TóthováErika 5
35 31:35 Ilgo Adam 1
35 31:35 Ilgo Rado 2